Reference

REFERENCE SI MŮŽETE OVĚŘIT I NA PORTÁLE  https://nejremeslnici.nejzona.cz/profil/159550-malirske-prace-praha-jaroslav-n?public=true

Popis zakázky:

Poptáváme vymalování přízemí a schodiště rodinného domu ve Světicích u Říčan. Jedná se o podlahovou plochu cca 120m2.

reference:

Velmi kvalitní práce, slušné vystupování, dodržení termínu a dohodnutých podmínek.Perfektní komunikace. Naprostá spokojenost s výsledkem vymalování. Rychlostí práce, čistota provedení, bez závad výsledek. Výsledek vymalování předčil očekávání.

Popis zakázky

vymalování části bytu v Holešovicích.

reference:

Jsem zcela spokojený. Vše jsme stihli za jeden den, ve smluveném termínu. Práce parádní, pan Němeček mi navíc i pomohl s několika malými problémy. Nic nebyl problém a byt je konečně zase jako z bavlnky. Vřele doporučuji.

Popis zakázky

malování RD, drobné úpravy, úklid

reference:

Dobrý den, s prací pana Němečka jsem velmi spokjená a doporučím ho dalším. Je to profesionál, který odvádí perfektní práci a dobře poradí. Prostor pro malování si připraví a pak uklidí, takže po jeho odchodu je třeba pouze minimální úklid. Cena dpovídala původní dohodě.Popis zakázky

ymalovaní vystěhovaných pokojů po rekonstrukci podlahy. Barva klasická bílá - Primalex Polar.

reference:

S výsledkem jsme spokojeni. Pan Němeček zvládal vymalovat i jednu část navíc, plus upozornil na možné problémy. které jsme pak opravili.

Popis zakázky

Firemní prostory:malování, sádrování, penetrace, úklid

reference:

Pana Němečka mohu jen vřele doporučit. Jeho služeb jsem využila již po druhé. Poprvé soukromně a podruhé jsem doporučila jeho služby firmě ve které pracuji. Opět naprostá spokojenost. Spolehlivý, slušný, rychlí, ale zároveň precizní ve své práci.

Popis zakázky

malování RD, drobné úpravy, úklid

reference:

Nejlepsi malir, jakeho jsme kdy meli. Spolehlivy, cenove priznivy, proaktivni, kvalitni prace a minimalni uklid potrebny po vymalovani. Rozhodne predcil ma ocekavani a mohu 100% doporucit.

Popis zakázky

1.vymalování schodiště bytového domu o třech podlažích 2. drobné zednické práce

reference:

Pan Němeček provedl práce v dobré kvalitě a v dohodnutém termínu. Byl ochotný, vyhověl všem požadavkům. Nejvíce mě potěšila cena a rychlost realizace. Po práci řádně schodiště uklidil. Prostě solidní řemeslník.

Popis zakázky

Dobrý den, hledáme spolehlivé malíře-natěrače pro vymalování bytu ve Staré Boleslavi, který budeme kupovat. Byt má 93 m2. Hrubý odhad plochy zdí k vymalování je 200 m2. Máme představu o barvách, ale chtěli bychom se poradit ohledně vhodného výběru, prostudovat vzorníky.

reference:

S prací pana Němečka jsem nadmíru spokojen. Pan Němeček je profík ve svém oboru a vřele ho všem doporučuji. Komunikace bez problémů, dodržel termín zakázky, výsledná cena byla příjemně překvapivě dokonce o 2,5 tisíce nižší než původní odhad. Uměl se přizpůsobit situaci, kdy na bytě pracovali další řemeslníci a trochu si tam občas překáželi. Celkový výsledek vypadá moc hezky, byt je barvami vyčištěný a provoněný, těším se, až se tam nastěhujeme. Příště bych ho oslovil zase. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme další spokojené klienty. Lackovi